pagetop

Druhý letošní termín praktické části kurzu Sommelier junior - 26.-27. 8. 2014

Vypsán prázdninový termín praktické části kurzu Sommelier junior.

Do dalšího, již čtvrtého (a letošního druhého) běhu praktického dvoudenního školení, které je součástí kombinovaného vzdělávacího programu Sommelier junior, se mohou přihlašovat studenti a absolventi jeho e-learningové části. Termín byl stanoven na konec prázdnin, takže se přípravnému studiu (e-learningu) můžete věnovat během odpočinkových letních dnů. Školení se uskuteční v prostorách Národního vinařského centra ve Valticích 26.-27. 8. 2014.

Tomuto termínu předcházelo praktické školení ve dnech 24.-25. 6. 2014, jehož se zúčastnil rekordní počet zájemců. Přijeli na něj 23 pracovníci z jedné vinařské firmy, kteří si zde rozšířili teoretické poznatky z e-learningu. Připravena pro ně byla široká škála vín, sady vůní pro trénink čichových schopností, ukázka snoubení vína a jídla a v neposlední řadě i nácvik servisu vín a závěrečná zkouška.

Předtím, než se přihlásíte na praktickou část, v níž získáte nezbytné sommelierské dovednosti a rozšíříte teoretické znalosti, je nutné mít prostudovánu a úspěšně zakončenu e-learningovou část. V ní si studenti mohou v individuálním tempu, domácím prostředí a libovolném čase nastudovat základní informace o víně a získané znalosti si sami ověřit pomocí testů na konci každé z 11 lekcí. Studium odborných textů vám zde příjemní řada obrázků a fotografií a také několik videoukázek. S e-learningovým kurzem se můžete seznámit před zahájením prostřednictvím demoverze v sekci Přihlášení (přihlašovací údaje: uživatelské jméno - demoverze, heslo - demo).

Ke studiu jak e-learningové, tak i praktické části je možné se přihlásit na stránkách Národního vinařského centra v sekci Kurzy a semináře.

zobrazit všechny

Novinky

 • Ve Valticích se sejdou zájemci o sommelierství

  Ve Valticích se sejdou zájemci o sommelierství více

 • Prázdninové sommelierské školení ve Valticích

  Prázdninové sommelierské školení ve Valticích více

 • Druhý letošní termín praktické části kurzu Sommelier junior - 26.-27. 8. 2014

  Druhý letošní termín praktické části kurzu Sommelier junior - 26.-27. 8. 2014 více

 • Nový termín praktické části kurzu Sommelier junior - 24.-25. 6. 2014

  Nový termín praktické části kurzu Sommelier junior - 24.-25. 6. 2014 více

 • Další zájemci nacvičovali praktické sommelierské dovednosti

  Další zájemci nacvičovali praktické sommelierské dovednosti více

Všechny zprávy

Loga v patičce

Načítám, čekejte prosím...